XIXOIO - Připojte se k revoluci v získávání kapitálu díky tokenizaci (www.xixoio.com)

Hledáme ty, kteří dosáhli do bodu, kdy jsou lačni změny a chtějí se podílet na něčem skutečném, co řeší faktické věci, co pomáhá reálným lidem a přináší do společnosti jasně formulovanou změnu a opravdovou inovaci (https://vimeo.com/379782549)

Podílej se na dalším růstu a rozvoji nejvýznamnějšího československého projektu současnosti a dopĺň si zkušenosti v praxi s významnými lidmi, kteří se na rozvoji podílejí již nyní. Staň se součástí progresivního týmu, který se nespokojí s průměrem korporátu a proto jde cestou kvality akcelerovane vědomím, že život se má žít naplno a vždy jen mezi těmi nejlepšími.

Jestli chceš pomoci změnit Čechům a Slovákům život a zapsat se tím do dějin, přihlaš se na tuto pozici, zvedni telefon a volej, sejdeme se a uděláme to společně!

FIREMNÍ PRÁVNÍK JUNIOR

Náplň práce

  • revize a příprava obchodních smluv, stanovisek a jiných právních dokumentů
  • poskytování právní konzultace v rámci společnosti XIXOIO a asociace BACCA
  • zastupování společnosti v řízení s příslušnými úřady (např. před notářem, Živnostenským úřadem apod.)
  • práce s právními dokumenty v anglickém jazyce
  • spolupráce s externími advokátními kancelářemi
  • podílení se na tvorbě Legal Framework celého projektu
  • odpovědnost za aktuálnost všech právních dokumentů společnosti – online, offline
  • výklad právních otázek a pravidel pro jednotlivce i firmy
  • vypracování dokumentů týkajících se především vlastnických práv a obchodních práv, případně dalších
  • právní posuzování všech transakcí a zabývání se otázkou zda všechny firemní úkony a rozhodnutí jsou v rámci zákona
  • zběhlost v obchodním právu, včetně daňových zákonů, smluvních právních předpisů, zákonů o konkursu, zákonů týkajících se duševního vlastnictví, zákonů týkajících se cenných papírů, místních zákonů, patentových zákonů
  • koordinace práce s externí právní agenturou

Požadujeme

  • vysokoškolské právní vzdělání
  • zkušenost minimálně 1-2 roky při škole nebo po dokončení VŠ
  • komunikativní znalost anglického jazyka včetně orientace v právních termínech
  • neustále rozvíjení svých odborných právních znalosti

Nabízíme

  • práci na HPP nebo IČO
  • práci v dobrém pracovním týmu
  • nástup možný ihned

Společnost
XIXOIO Ltd.
Adresa
Švábky 52/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

XIXOIO Ltd., Milena Brožová