GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

PHP developer - full remote projekt

PHP developer – full remote projekt

Pro našeho klienta - moderní fresh startup, který plně podporuje remote work, hledáme zkušené PHP developery.
Náš klient se specializuje na vývoj rozsáhlých webů a e-shopů, ale i menších řešení jako jsou menší webovky nebo newslettery. Startupu se daří a má skvěle našlápnuto, a proto rozšiřuje tým a hledá další posily. Pokud se chcete podílet na úspěchu začínající firmy, ve které pracují zkušení matadoři, staňte se členem týmu.

Náplň práce:

- Kompletní životní cyklus drobných i větších změn, aplikací a API

- Práce v technologiích PHP, Redis, Solr, MySQL, PosgreSQL

- Vytvoření frontend aplikace MVC napojené prostřednictvím REST API na backend. Frontendové šablony kóduje a napojuje kodér. Vývojář PHP připravuje datové a komunikační vrstvy.

- Spolupráce s kolegy na návrhu řešení a realizaci backendové logiky

Kvalifikační požadavky:

- Senior PHP developer, ideálně znalost Nette frameworku (3+ let zkušenosti) nebo podobný framework.

- Znalost REST API, Oauth2, MySQL, composer, GIT

Technologie:

- Používáme PHP 7.3 s přípravou na přechod verze 7.4, Nette verze 3.0, PHPStan, coding standard nastavený na PSR-2, vše hlídá CI po každém commitu a děláme code review, plně funkční pipeline s build - deploy.

Nabízíme:

- atraktivní finanční ohodnocení

- dlouhodobá spolupráce – HPP nebo IČO

- práce možná i full remote - tasky jsou evidovány v JIRA, kód verzován v GIT

- příjemné a moderní pracovní prostředí

- přátelský kolektiv

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura