Agentom Alfa, fullservis agency

International Sales Director

  • Náš významný klient z oblasti vývoje, nákupu a prodeje spotřební elektroniky, se sídlem v Praze, hledá posilu do nejužšího vedení na pozici: International Sales Director

Náplň práce:

  • Řízení mezinárodního obchodního oddělení – plánování, tvorba a realizace strategií a cílů; plánování a řízení prodeje; sestavování rozpočtů a řízení forecastů, optimalizace a zefektivnění obchodních procesů; odpovědnost za hospodářský výsledek a doručení plánu
  • Vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje v ČR, DACH regionu, Maďarsku a dalších obchodních příležitostí v zemích EU
  • Vedení 7 členného týmu obchodníků
  • Team Management / Top Level Leadership - řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců, zavádění nových procesů a pravidel
  • Komunikace a udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky a rozvoj nových obchodních partnerství
  • Řízení projektu prodeje zboží skrze Amazon
  • Reprezentace společnosti na mezinárodních společenských událostech

Požadujeme:

  • Zkušenosti a všeobecný přehled v obchodu s elektronikou výhodou
  • Velmi rychlá orientace v novém prostředí a produktech
  • Prokazatelné zkušenosti s rozvojem obchodu, ideálně i na zahraničních trzích
  • Prokazatelná zkušenost s vedením týmu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – schopnost vést mezinárodní obchodní jednání
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy
  • Možnost ovlivnit portfolio výrobků společnosti a marketingové aktivity
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podíl na zisku společnosti
  • Služební automobil
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Společnost
AGENTOM ALFA s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Generální ředitel, Obchodní ředitel/manažer, Ředitel/manažer nákupu, Manažer prodejního týmu, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel