NÁSTROJE CZ s.r.o.
Riegrova 399
Kyjov
697 01
www.nastrojecz.cz
fb: https://www.facebook.com/nastrojecz/

Obchodní zástupce specialista pro maloobchodní prodejnu

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. výrobce vybrušovaných vrtáků s kompletním sortimentem nářadí a nástrojů vypisuje konkurz na pozici obchodního zástupce specialisty.

Pozice je vhodná pro zkušené prodejce, kde bude po dohodě zajištěna dostatečná odměna za jejich práci,
nebo pro absolventy, které zaučíme. S místem bydliště do cca 50km od Lanškrouna.

Co Vás čeká?

  • Nabídka práce se týká jednosměnného provozu s flexibilní pracovní dobou 8h / den, a to na plný pracovní úvazek.
  • Rozšiřujeme obchodní tým, náplní práce je zajištění servisu pro stávající zákazníky a hledání nových odbytišť.
  • Práce v regionu Lanškroun, východní Čechy, Pardubický kraj a severní Morava.

Další požadavky:

  • Středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření,
  • řidičský průkaz skupiny B, základní znalost práce s PC,
  • bezúhonnost, časová flexibilita nutností.

Co Vám nabídneme?

  • Pracovně právní vztah: Pracovní poměr
  • Pracovní poměr na dobu: Neurčitou s nástupem dle dohody, možný ihned.
  • Nabízená mzda (hrubá): 30 000Kč - 60 000Kč dle výsledků prodeje.
  • Nabízíme počítač, osobní automobil (po zaučení i pro soukromé účely) a další zaměstnanecké výhody (např. 25 dní dovolené a další).

Společnost
NÁSTROJE CZ, s.r.o.
Adresa
Nádražní 1, Lanškroun – Žichlínské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NÁSTROJE CZ, s.r.o., Jiří Pithart
00420777581100