E-commerce & Tech cluster, z.s. hledá pro svého partnera společnost First information systems s.r.o. vhodného kandidáta/tku na pozici Obchodního asistenta/tku. First information systems s.r.o. je softwarová společnost s 25-letou tradicí, která se specializuje na vývoj a implementaci informačních systémů ve stavebních firmách. Mezi zákazníky patří lídři stavebního trhu v České i Slovenské republice.

UX/UI Designer

Koho hledáme

Do našeho vývojového týmu se sídlem v Ostravě hledáme nadšence, který nám pomůže posunout vzhled a uživatelskou přívětivost našich aplikací na vyšší úroveň.

Náplň práce

  • Tvorba konceptů a prototypů pro webové i mobilní aplikace
  • Správa a definice UI metodiky
  • Průběžná optimalizace uživatelských rozhraní nových i stávajících aplikací
  • Shromažďování a vyhodnocování námětů uživatelů
  • Komunikace a spolupráce s produktovými manažery, vývojovým týmem a implementátory
  • Sledování aktuálních trendů, průběžná inovace používaných nástrojů i postupů
  • Spolupráce na předimplementačním a uživatelském testování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Nadšení a chuť tvořit krásné a užitečné aplikace
  • Zkušenost s navrhováním UI a tvorbou UX designu
  • Znalost prototypovacích nástrojů (možnost vlastní volby)
  • Zkušenost s programy pro tvorbu grafického designu
  • Schopnost porozumět zadání a samostatně vytvořit návrh aplikace
  • Znalost procesu vývoje front-endu webových aplikací včetně html a CSS
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Kritické myšlení, tvůrčí potenciál, schopnost experimentovat
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, týmovost

Jak můžete znalosti prokázat

  • Oceníme ukázky výsledků předchozí práce v jakékoli formě

Co vám můžeme nabídnout

  • Dlouhodobou, perspektivní a zodpovědnou práci
  • Zaměstnání v stabilní firmě střední velikosti
  • Neformální prostředí, řízení pomocí agilních metodik
  • Malý a výkonný tým s jasnými výsledky
  • Dobré finanční ohodnocení podle zkušeností a výsledků práce
  • Příjemné pracoviště s maloplošnými kancelářemi
  • Prostor pro vlastní rozvoj a další vzdělávání (odborné a jazykové)

Společnost
E-commerce & Tech cluster, z.s.
Adresa
Kalvodova 1087/2, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

E-commerce & Tech cluster, z.s., Kateřina Žídková