Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.

Náborář s polštinou

Koho hledáme?

Ovládáte polštinu a komunikace s lidmi vám nedělá problém? Rádi byste uplatnili vaše zkušenosti z náboru nebo byste vás tento obor láká a chtěli byste se stát profíkem?

Hledáme člověka, který se bude věnovat náboru dělnických pozic v Polsku i v České republice (Ostrava, Český Těšín, Bielska – Biala)

Co vás čeká:

  • nábor nových kolegů od A do Z
  • vystavení inzerce
  • domluvení pohovorů
  • zadávání kandidátů do databáze a související administrativa (práce s interním systémem)
  • předávání zpětné vazby kandidátům
  • překladatelská činnost (tlumočení výběrových kol na firmách)
  • úzká spolupráce s koordinátory jednotlivých zakázek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • ovládáte polský i český jazyk
  • oceníme předchozí zkušenosti s obchodem a s prací s lidmi
  • máte ŘP. B
  • umíte s MS Office

Co vám můžeme nabídnout:

  • zapojit se do budování svobodné firmy a podílet se změně vnímání agenturního zaměstnávání v Moravskoslezském kraji
  • flexibilní pracovní doba – možnost rozvrhnout si práci dle svých časových možností
  • výdělek: ve zkušební době 20 - 30 000 Kč, po zkušební době 10 % z marže

Společnost
RIGHT INDICADA s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Account Manager, Náborář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura