Jsme brněnská vývojářská společnost s kvalitním zázemím bez korporátních návyků. Naší hlavní náplní je vývoj větších webových aplikací na zakázku pro klienty z celého světa.

Front-end developer do týmu TechFides

Rosteme a opět rozšiřujeme tým, připoj se k nám!

Hledáme šikovného front-enďáka na poloviční či plný úvazek do týmu TechFides pro dlouhodobou spolupráci na rozsáhlejších webových projektech v technologiích jakými jsou Angular, Vue a React.


Jsme brněnská vývojářská společnost s kvalitním zázemím bez korporátních návyků. Naší hlavní náplní je vývoj větších webových aplikací a naším produktem je vývoj software. Projekty, na kterých pracujeme rostou, a tak roste také náš tým.

Co pro Tebe máme připraveno?

  • super atmosféru a práci v profi společnosti, která jde s dobou
  • férovou odměnu a její progresivní růst v závislosti na tvých schopnostech (s růstem odměny aktivně pomáháme, například máme zavedeny dobrovolné odborné zkoušky pro zvyšování kvalifikace, kdy složení zkoušky znamená zvýšení odměn)
  • práci na zajímavých projektech, většinou pro zahraniční startupy, nově vyvíjené aplikace
  • zkušenosti a know-how práce s moderními technologiemi a postupy vývoje
  • práci s hezkým zdrojovým kódem, spaghetti kód u nás nemá místo, code review v procesu vývoje, práci s profi nástroji jako je Slack, JIRA, Confluence a GitLab
  • prostor pro vlastní rozvoj, inovaci a realizaci vlastních nápadů či podnětů pro zlepšení implementace
  • možnost vést vlastní tým a stát se lídrem (zkušeným vývojářům –
  • nabízíme možnost vedení technické stránky projektu, technické řešení netriviálních požadavků na funkcionality projektu, zakládání architektury nových projektů apod.)
  • volná pracovní doba, stejně tak docházka do kanceláře podle domluvy – v Králově Poli v prostorách Centra Šumavská
  • příjemné pracovní prostředí (žádný open space, žádné nesmyslné denní status meetingy) další benefity jako jsou stravenky, free káva, čaj, nealko, sladkosti, ovoce, snídaně a domácí dobroty, fotbálek, PS4 Pro, dobrovolná výuka angličtiny a prezentace zajímavých technologií, dobrovolné firemní akce a 25 dní dovolené jsou u nás samozřejmostí – zkrátka kvalitní zázemí je základ

Koho nyní hledáme a co je nutné?

vývoj webových aplikací tě baví a chceš se učit nové technologie
už jsi se alespoň okrajově setkal, případně si sám vyzkoušel práci s technologiemi jakými jsou React, Angular či Vue.js
konzole prohlížeče je tvým kamarádem do deště
už dávno se nebojíš gitu

Pro ty, kteří už mají první krůčky dávno za sebou a nyní kopou první ligu, máme připraveno mnoho výzev. V týmu máme mnoho odborníků na jednotlivé technologie a ty se k nim můžeš přidat. Naši techničtí lídři kromě samotného vývoje pomáhají hlídat kvalitu našich výstupů a zároveň posouvají nejen nás tým jako celek vpřed, ale také celou vývojářskou komunitu, pro kterou TechFides pravidelně pořádá konference.

Výhodou – ne podmínkou – je znalost či praxe:

- Gulp, Webpack

- Redux, Apollo

- ES6, TypeScript

- GraphQL, REST architektura

Nástup možný ihned. Není nutné znát všechny uvedené technologie, vše vysvětlíme a zaučíme. Rádi se s tebou u nás osobně potkáme a představíme blíže náplň práce, prostředí a náš tým. Pohovor plný stresu nečekej, zbytečné formality nevyžadujeme, stejně tak netřeba formální dress code při naší schůzce – i my budeme v tričku Když budeš chtít, tak je možné naplánovat setkání také na večer či víkend.


Líbí? Neváhej nám dát o Tobě vědět, rádi Tě poznáme!


Informace o pozici

Společnost
TechFides Solutions s.r.o.
Adresa
Šumavská 416/15, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel