Úspěšná výrobní společnost hledá pro své kanceláře v Brně nebo v Blansku, případně spolupráce formou HOME OFFICE pracovníka/pracovnici na pozici

ZKUŠENÝ a ZAPÁLENÝ SW PROGRAMÁTOR C/C++

Pracovní náplň:
- programování vícevlákonových aplikací v C/C++, tvorba protokolů
- těžiště práce spočívající v analýze aplikace, vytvoření aplikační logiky a implementaci
- technická podpora výroby a klientů

Požadujeme:
- VŠ vzdělání IT, elektro zaměření nebo SŠ s delší praxí v programování
- znalost C/C++ (zkušenost s frameworkem Qt). dobrá znalost LINUX
- zkušenost s programováním C (ARM architektura Cortex M3), znalost skriptování Python
- schopnost analytického myšlení a samostatné práce, ale i spolupráce v týmu
- schopnost komunikovat anglicky na občasných služebních cestách do zahraničí
- kreativitu, nadšení a pracovitost

Nabízíme:
- zázemí expandující společnosti v oboru
- kreativní samostatnou práci s moderními technologiemi
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- možnost spoluutvářet HW a SW charakter výsledného produktu
- firemní vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- práci v přátelském kolektivu špičkových programátorů nebo formou HOME OFFICE

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.