BTL agentura s 11 letými zkušenostmi působící na českém a slovenském trhu, pracující pro silné nadnárodní společnosti a kvalitní značky etablované na českém a slovenském trhu.

Field Sales Supervisor - Morava

Field Sales Supervisor

pro lídra trhu ve spotřební elektronice hledáme kolegu/kolegyni do týmu

Náplň práce:

  • spolupráce se Sales týmem
  • příprava a kontrola eventů v daném regionu
  • plánování,příprava a zodpovědnost za svěřený region (Morava)
  • práce s reporty (tržby, výsledky MS)
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • práce s interními IT systémy
  • příprava podkladů, prezentací a administrativní podpora obchodních týmů
  • příprava a zpracování reportingu

Požadujeme:

  • důslednost
  • flexibilita
  • ochota učit se novým věcem
  • vynikající organizaci práce
  • odolnost vůči stresu
  • výborná znalost práce s MS Office
  • umět pracovat samostatně i v týmu na projektech
  • AJ psanou i mluvenou formou výhodou
  • výborné komunikační dovednosti
  • obdobná pracovní zkušenost vítána

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného i profesního růstu
  • Dynamický, mladý kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup ideálně ihned nebo dohodou
  • firemní notebook, firemní telefon + tarif

Společnost
max promotion s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

max promotion s.r.o., Josef Drešer