Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Projektový manažer

Staňte se naším projektovým manažerem a modernizujte s námi Prahu!

Hledáte pozici, kde můžete uplatnit koordinační dovednosti, analytické myšlení a IT znalosti? Aktuálně rozšiřujeme náš tým, který se stará o rozvojové projekty v oblasti správy a údržby zařízení a IoT.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikovat napříč interními odděleními a řešit jejich požadavky v rámci projektu
  • Reportovat změny a stav projektu
  • Tvořit dokumentace jako podklad pro dodavatele a komunikovat s dodavateli
  • Plánovat a navrhovat rozvoj v oblasti smartifikace
  • Povedete projekty, které mají přesah do oblastí elektro, telekomunikace, mechatroniky či automatizace ve veřejném sektoru

Co od Vás očekáváme?

  • Máte analytické a logické myšlení, schopnost řešení problémů
  • Umíte využívat znalosti správy systémů k plánování a zlepšování procesů v IT prostředí
  • Výhodou IT background - SQL databáze, programování
  • Máte znalosti principů a best practises z oblasti sítí, IT security a software nebo zkušenosti se správou a programování PLC
  • Máte prezentační a argumentační dovednosti
  • Umíte používat nástroje pro vizuální modelování
  • Máte prokazatelné zkušenosti s řízením projektů
  • Jste týmový hráč
  • Vládnete angličtinou slovem i písmem – výhodou

Co Vám můžeme nabídnout…

  • Možnost podílet se na budování nového oddělení
  • Možnost uplatnění vlastních zkušeností
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní zaměstnání
  • Přátelský a sympatický kolektiv
  • Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, kafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)
  • Pracoviště v moderní budově na Praze 7 se zahrádkou k relaxaci

Společnost
Technologie hlavního města Prahy, a.s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, SW architekt, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Technologie hlavního města Prahy, a.s., Iveta Lisková