Do naší pobočky ve Zlíně hledáme zkušeného kolegu do oblasti softwarového vývoje.

Co budete dělat

  • Analyzovat požadavky na SW
  • Design SW v modelovacím jazyce UML
  • Programovat řídicí systémy v jazycích C a C++
  • Programovat SW pro podporu a testování těchto systémů
  • Integrovat a testovat software

Co byste měli mít

  • Vzdělání v oborech elektronika, aplikované vědy apod. (i absolvent)
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti programování mikrokontrolérů
  • Znalost anglického jazyka (pro komunikaci osobní, telefonickou i emailovou)
  • Chuť učit se a rozvíjet

Výhodou

  • Zkušenost s programováním jednočipových uC
  • Zkušenost s vývojem SW v reálném čase pro automobilové komponenty a znalost C / C++

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staňte se součástí ZF jako SW vývojář pro oblast elektromobility!

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Nad Stráněmi 4511, Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZF Česká republika, Kateřina Vildová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.