Anděl Strážný, z.ú. je registrovanou terénní sociální službou podle ust. § 41 zák. č. 108/2006 Sb., která zajišťuje klientům nepřetržitou 24hodinovou linku tísňové péče v rámci celé ČR.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti tísňové péče určené především seniorům, zdravotně postiženým a dlouhodobě nemocným, kteří žijí sami nebo v péči svých rodin ve svém přirozeném sociálním prostředí.
Naším posláním je zachovat klientům optimální míru samostatnosti a nezávislosti, zajistit jim pocit jistoty, bezpečí a oddálit nutnost umístění klienta do pobytového zařízení.
Více informací službě najdete na www.andelstrazny.eu

Do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici hlavní sociální pracovnice

Požadujeme:

  • min. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb.)
  • praxe v oboru výhodou
  • praxe s vedením týmu výhodou
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • časová a pracovní flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • dobrá práce na PC
  • psychická odolnost
  • profesionální zvládání krizových situací (kurz krizové intervence výhodou)
  • kladný vztah k seniorům a osobám s handicapem
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost týmové spolupráce

Co vás čeká:

  • Vedení týmu sociálních pracovnic v terénu.
  • Metodické vedení pracovnic pod dohledem sociálního pracovníka.
  • Tvorba a aktualizace standardů kvality sociální služby.
  • Tvorba nových metodických postupů, zkvalitňující péči o klienty.
  • Práce v terénu: účast na komunitních setkáních, navazování multidisciplinární spolupráce, prezentace sociální služby v jiných sociálních a veřejně prospěšných službách.
  • Jednání s žadateli o sociální službu v terénu (sociální šetření).
  • Jednání s klienty (nastavení a revize individuálního plánu péče, vyřizování nadačních příspěvků, ostatní činnosti dle § 41 zákona č. 108/2006 Sb.
  • Působnost: Liberecký kraj

Nabízíme:

  • Práce na HPP od 1. 5. 2020.
  • Pružná pracovní doba.
  • Firemního automobil a mobilní telefon k výkonu činnosti.
  • Školení v oboru (minimálně 24 hod/rok).
  • Supervize.
  • Práce v příjemném pracovním prostředí s přátelským kolektivem.

Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail.
Výběrové řízení bude probíhat ve více kolech.
Uchazeči budou na jednotlivá kola pozváni a o dalším průběhu informováni na e-mail nebo telefonicky.

Sběr životopisů bude probíhat do 1. 3. 2020, poté budou vyhodnoceny a kandidáti splňující podmínky budou kontaktováni s termínem pohovoru.

Společnost
Anděl Strážný, z.ú.
Adresa
5. května 797/20, Česká Lípa
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 21 700 – 32 100 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Anděl Strážný, z.ú., Barbara Tschunková
603 563 060
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.