Req ID 452 | Plzen, Česká republika

Do našeho vývojového centra v Plzni hledáme vývojáře pro oblast testování a vývoje softwaru.

Co budete dělat

  • Optimalizovat proces testování a vývoje softwaru
  • Vývoj podpůrných skriptů a automatizace testů (C#, proprietární programovací jazyky firmy Vector - odvozené od jazyka C)
  • Správu, konfiguraci a rozšiřování systémů založených na technologiích firmy Vector (CANoe, CANape, VTestStudio, VT HiL system, vFlash, …)
  • Sledovat nové trendy, jejich testování a doporučení pro využití na projektech
  • Technickou podporu ostatních vývojářů

Co byste měli mít

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod. (VŠ, případně SŠ s praxí)
  • Zkušenost z oblasti vývoje a testování software
  • Znalost některého z programovacích jazyků C, C#..
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Flexibilita a ochota pracovat v týmu i samostatně

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staňte se součástí ZF jako Elektroinženýr pro automatizaci testování!

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Univerzitní 1159/53, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZF Česká republika, Tereza Včeláková
+420 373 736 489
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.