Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Vyrábí turbínová zařízení pro letectví, energetiku či dopravní průmysl. Dodává parní a expanzní průmyslové turbíny. Řadí se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Hlavním oborem je však letecký průmysl. Více než 50 let vyrábí pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy pro různé typy letounů a helikoptér. V posledních 20 letech rozšířila své produkty o turbínové pohonné jednotky především pro bezpilotní letouny.

V současné době obsazujeme pozici

OBCHODNÍ ŘEDITEL DIVIZE LETECKÉ TECHNIKY

Náplň práce:

  • Řízení obchodního oddělení divize letecké techniky – plánování, realizace strategií a cílů; plánování a řízení prodeje; optimalizace a zefektivnění obchodních procesů divize; odpovědnost za hospodářský výsledek; vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje
  • Vedení cca 20 členného týmu obchodníků
  • Řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců
  • Komunikace a udržováníobchodníchvztahů s klíčovýmizákazníky a rozvoj nových obchodních partnerství
  • Reprezentace společnosti na mezinárodních společenských událostech

Požadujeme:

  • Zkušenosti a všeobecný přehled z oblastistrojírenstvípodmínkou (z letectví velkou výhodou)
  • Prokazatelné organizační a manažerské dovednosti
  • Prokazatelné zkušenosti s rozvojemobchodu na zahraničních trzích
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – schopnost vést obchodní jednání
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how

  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Vlkovská 279, Velká Bíteš
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Ruština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Výkonný ředitel, Business Development Manager, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Simona Ševčíková