Firma STYL 2000® spol. s.r.o. vznikla v roce 1990 s působení především v pozemním stavitelství jako dodavatel zavěšených fasád a zástupce keramičky MIRAGE. Díky dlouholetému působení na stavebním trhu postupně rozšířila své působení i na dopravní stavby jako dodavatel produktů z gumového recyklátu pro řešení vibrací a tlumení hluku.

Účetní, asistentka

Jste pečliví, systematičtí, rádi organizujete a práce vám jde od ruky?

Máte zkušenost s účetnictvím?

Hledáte práci na zkrácený úvazek?

Pokud jsou vaše odpovědi ANO? Tak neváhejte a pošlete nám životopis, budeme rádi, když se k nám přidáte!

Náplň práce:

· Vedení účetnictví malé firmy

· Správa vozového parku

· Další dílčí úkoly dle požadavků jednatele

Požadujeme:

· SŠ vzdělání

· Vhodné pro maminky po MD/RD s ochotou se rychle zapracovat a učit se nové věci

· Praxe ve vedení účetnictví (systém Pohoda) výhodou

· Znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook)

· Pečlivost, zodpovědnost

· Samostatnost a dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

· Zkrácený úvazek (4, 6 hod dle domluvy), možnost přechodu na plný úvazek

· Různorodou a zodpovědnou náplň práce

· Práci v malém, příjemném a přátelském týmu, neformální prostředí

· Mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Možnost občasné práce z domova

· Flexibilní pracovní doba

Společnost
STYL 2000 spol. s r.o.
Adresa
Tkalcovská 799/14, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.