Req ID 2741 | Plzen, Česká republika

Hledáme nové kolegy a kolegyně do vývojového centra v Plzni v oblasti vývoje softwaru.

Co budete dělat

  • Navrhovat architekturu softwaru na základě specifikací a technologických znalostí s použitím nejnovějších technologií,
  • Analyzovat softwarové požadavky, implementovat změny ve vývojové fázi,
  • Dokumentovat architekturu SW v UML dle standardů Automotive SPICE, ISO26262,
  • Implementovat změny SW nebo nové funkce; hledat, analyzovat a řešit problémy,
  • Podporovat projektové koordinátory při jednání se zákazníkem.

Co byste měli mít

  • VŠ technické vzdělání (elektrotechnika, aplikované vědy, kybernetika nebo podobné),
  • Aktivní znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy v Německu,
  • Praktické zkušenosti s designem v UML,
  • Zájem o nové trendy, technologie nebo zkušenosti z oblasti vývojových projektů.

Zkušenost s programováním (C) je výhodou.

Co u nás získáte

  • zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • spolupráci na mezinárodních projektech,
  • práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staňte se součástí ZF jako Software architekt!

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Univerzitní 1159/53, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZF Česká republika, Tereza Včeláková
+420 373 736 489