Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů, komunikace, psychologie, profesního a osobnostního rozvoje, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky našim dlouholetým zkušenostem z personálních oddělení ve velkých i malých firmách víme, jakým způsobem nejlépe služby náboru a personálního poradenství poskytovat.

Vedoucí výroby v potravinářství

Pro našeho klienta v Příbrami, modernizovaný provoz stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, hledáme uchazeče a uchazečky na vedoucí pozici ve výrobě se zkušenostmi z potravinářství.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • zajištění a řízení výroby
  • zodpovědnost za plánování a efektivní využití vstupních surovin
  • zajištění bezpečnosti práce na pracovištích, hygieny a bezpečnosti potravin
  • koordinace plynulosti výroby a využití výrobních kapacit
  • optimalizace zásob hotových výrobků pro potřeby prodeje
  • řízení a koordinace zaměstnanců výroby, pracujících ve třísměnném provozu a vedených mistry

Co vám za to klient nabízí:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • možnost profesního růstu
  • služební automobil
  • firemní stravování zdarma
  • 13. mzdu, příspěvek na dovolenou, možnost zajištění ubytování

Co náš klient potřebuje, abyste měli/uměli:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského nebo potravinářského zaměření
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost systému HACCAP a IFS
  • dobrá orientace v oblasti bezpečnosti a hygieny potravin
  • manažerské, řídící a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, orientace na výsledek

Společnost
Peopledrive
Adresa
Příbram – Příbram I
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Potravinářství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Peopledrive, www.peopledrive.cz, Simona Caidlerová