Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Logistics Manager with ENG/GE

Pro globální automotive společnost střední velikosti hledáme vhodného kandidáta na pozici Logistického Manažera s AJ/NJ.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za organizaci činností oddělení logistiky (dodávky k zákazníkům, objednávky materiálu, skladování a manipulace, přepravy)
  • Koordinace procesu zpracovávání odvolávek, jejich zadávání do systému a spolupráce při tvorbě plánu výroby (plánování výroby nespadá přímo pod logistiku)
  • Jednání s klíčovými dodavateli a zákazníky v oblasti nastavení logistických procesů a dodacích podmínek, hodnocení klíčových dodavatelů
  • Řešení logistických problémů u zákazníků a dodavatelů
  • Podíl na strategickém rozhodování, monitoring KPI oddělení logistiky
  • Zodpovědnost za inventarizaci a optimální výši skladových zásob
  • Tvorba a optimalizace logistických konceptů, odpovědnost za logistické toky
  • Tvorba příslušné dokumentace v rámci řízení logistických procesů
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků oddělení
  • Stanovení zodpovědností, dovedností a potřebné kvalifikace pracovníků oddělení
  • Úzká spolupráce s výrobním úsekem

Požadujeme:

  • Zkušenosti min. 5 let v logistice
  • Zkušenosti min. 3 roky na vedoucí pozici v oblasti automotive
  • Znalost požadavků ISO 9001 / IATF 16949 pro oblast logistiky
  • Znalost SAP, MS Office
  • Znalosti v oblasti IT/IS logistiky
  • Manažerské kompetence, stresuodolnost, organizační dovednosti
  • AJ, NJ na komunikativní úrovni podmínkou!

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Zajímavě koncipované bonusy
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení a další

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Work Service Czech s.r.o., Kateřina Prokopová