Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior Linux Administrátor

Co vás čeká

Tvým hlavním úkolem bude instalace a správa Linuxových serverů, troubleshooting.
Stejně jako instalace a následná podpora middleware technologií a open-source technologií.
Budeš se podílet na projektech v rámci provozních týmů klientů.
Budeš intenzivně spolupracovat s kolegy v týmu, od kterých se můžeš učit a získat zkušenosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Potřebujeme, abys měl elementární znalosti obsluhování Linuxu, orientaci s prací v příkazové řádce.
Zkušenost se sítěmi (IP adresa, subnets, DNS, DHCP…).
Znalosti xml, csv a popř. dalších formátů pro úpravu konfigurace.
Logické a analytické myšlení.

Co vám můžeme nabídnout

Denní odvoz do Mladé Boleslavi z Černého mostu a odpolední návrat do Prahy zajištěn.

Benefitní cafeterii (je na tobě, co si vybereš např.multisport kartu, příspěvek na penzijní pojištění nebo třeba kurz anglického jazyka).
Elektronické stravenky.
5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days.
Flexibilní pracovní dobu.
Možnost zúčastnit se workshopů a atraktivních školení

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.