Máte zkušenosti s vykazováním zdravotnické péče? Zde je mimořádná příležitost pracovat v historickém centru Prahy (Karlovo náměstí). Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při provozu moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení.

Jste ideální kandidát?
Budete mít dlouhodobou praxi ve vykazování zdravotnické péče ve zdravotnických zařízeních a budete se rekrutovat z prostředí zdravotnictví. Budete mít ovládání desktopů na velmi dobré úrovni a pracujete s daty. Pokud si myslíte, že úplně, nebo aspoň částečně splňujete tyto požadavky, tak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:
Se znalostí metodiky VZP a procesů vykazování ve zdravotnických zařízeních jde zejména o: konzultace k pořizování / opravám původních či opravných dokladů, konzultace a provádění centrálního zpracování (vyúčtování) pro zákazníka, zpracování validačních protokolů od zdravotních pojišťoven, školení uživatelů.
Občasné zapojení do implementace nových zakázek, kde pak budete mít podíl na zprovoznění modulu výkaznictví pro vyúčtování zdravotním pojišťovnám, jakožto součásti nemocničního informačního systému, a můžete i tvořit podklady pro plány projektů realizace.

Požadované vzdělání:
SŠ/VŠ ekonomického, zdravotnického směru nebo IT, případně jiné minimálně středoškolské vzdělání (s velkou praxí) v příbuzném oboru.

Požadovaná praxe:
Bezproblémové ovládání a používání desktopů na úrovni zdatného uživatele a bezproblémové ovládání standardních programů MS Windows. Požadujeme schopnosti výborné komunikace se zákazníky a schopnost školit skupiny uživatelů. Požadována je znalost problematiky a metodiky výkaznictví zdravotním pojišťovnám, orientace ve zdravotnické dokumentaci.

Další požadavky:
Organizační schopnosti
Komunikativnost
Samostatnost
Odpovědnost
Kreativita
Flexibilita
Příjemné vystupování
Zájem o problematiku informačních systémů
Odpovědnost za udělené pravomoci

Uživatelská znalost software:
Znalost Windows, MS Office

Uvítáme:
Historickou zkušenost s programováním, práce s ostrými daty
Znalost některého nemocničního systému.

Místo pracoviště:
Praha, Karlovo náměstí + občasné služební cesty

Nabízíme:
Samostatnou a odpovědnou práci
Odpovídající mzdové ohodnocení
Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
Možnost odborného růstu a kariérního postupu
Možnost používat moderní softwarové technologie
Moderní technické vybavení
Příjemný pracovní kolektiv
Pěkné pracovní prostředí
Pružnou pracovní dobu

Benefity:
Pružná pracovní doba
Nepracujete v „Open Space“
Roční prémie při splnění plánu
5+1 týdnů dovolené
5 dnů krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
Penzijní připojištění
Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
Nadstandardní preventivní lékařská péče
Očkování proti chřipce
Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
Stravenky a poukázky na sportovní aktivity
Výuka angličtiny na pracovišti
Společenské akce pro zaměstnance
Letní „Rodinný a Dětský den“

Mzdové podmínky:
Dohodou

Nástup:
Dohodou, možný ihned

Jazyky:
AJ minimálně na pasivní úrovni: angličtina.

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pojišťovnictví, Zdravotnictví a sociální péče, IT konzultant, Asistent v pojišťovnictví, Pojistný matematik, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.