U nás, v KPCS CZ, je to hlavně o lidech. Nechceme být velkou korporací, ale zato je naší ambicí patřit k těm nejlepším v našem oboru. Jsme skvělý tým s expertními znalostmi, pracujeme s motivací každého zaměstnance individuálně tak, aby mohl rozvíjet své silné stránky. Nové členy hledáme především podle potenciálu, který v nich spatřujeme. Děláme vše naplno a naším cílem je být vždy nejlepší, to je DNA naší společnosti.

Junior IT interní obchodník - vhodné i pro absolventy

Baví Tě obchod a moderní technologie? Jsi aktivní, komunikativní? Je Tvou silnou stránkou pečlivost a spolehlivost? Učíš se rychle a chceš si vytvořit prostor pro svou realizaci? Pak se přidej k silnému týmu obchodníků a staň se jedním z nich.

Co bude Tvoje pracovní náplň

  • Podpora obchodního týmu
  • Monitoring konkurence
  • Generování leadů, vlastní obchodnické aktivity (mail, telefon)
  • Spolupráce na tvorbě nabídek
  • Spolupráce s obchodními partnery společnosti
  • Komunikace napříč odděleními, spolupráce s dalšími týmy

Co k tomu budeš potřebovat

  • Osvojování nových znalostí a dovedností
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Angličtinu a češtinu slovem i písmem

Co může být Tvou výhodou

  • Zájem o IT technologie, zejména Microsoft, a chuť jim porozumět
  • Zkušenost s tvorbou dokumentů, prezentacemi apod. (třeba ze školy)
  • Zvídavost a ochota hodně se učit

Co nabízíme na oplátku my

  • Odborný rozvoj a možnost kariérního růstu
  • Moderní technologie, zajímavé projekty, možnost pracovat pro významné zákazníky
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Kolektiv, který nežije jen prací
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Cafeterie/příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Notebook, mobil a stravenky jsou samozřejmostí

Společnost
KPCS CZ, s.r.o.
Adresa
Kubánské náměstí 1391/11, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KPCS CZ, s.r.o., Martina Koutníková
+420 778 743 006