ROYAL VISION s.r.o. je dceřiná firma, která patří do Investiční skupiny DRFG a.s..

Zaměřujeme se na finanční služby spojené s investováním. Ve svých řadách máme špičkové odborníky z oblasti finančně analytických oborů, finančního práva a v neposlední řadě i osoby s rozsáhlými zkušenostmi z distribuce finančních služeb.

Preferujeme investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb.

Náplň práce:

  • Akvizice nových klientů
  • Komunikace s kolegy a nadřízenými
  • Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace, prodejních výsledků a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:

  • Ukončené minimálně SŠ
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti s orientací na zákazníka
  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Samostatnost, aktivita a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti ve finančním sektoru minimálně jeden rok
  • Práce na svém osobním rozvoji

Nabízíme:

  • Spravedlivé finanční ohodnocení
  • Bonusy za výkon
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Zaškolovací program v investicích
  • DRFG Aréna, O2 Aréna SKYBOX pro klienty
  • Golfové turnaje pro klienty
  • Místo pracoviště: Praha, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 2 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.

Společnost
ROYAL VISION s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Purkyňova 2121/3, Praha – Nové Město
Olomouc
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Finanční poradce, Pojišťovací poradce, Bankovní specialista, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ROYAL VISION s.r.o., Klára Korábová