Často jsme se setkávali s tím, že chování personálních agentur na našem trhu nebylo vždy správné. A to, jak ve vztahu k zaměstnancům, tak klientům - firmám. Proto jsme založili vlastní lokální agenturu práce, která pečlivě dbá na tom, abychom se všemi jednali férově a poctivě. Našim cílem je zlepšit prostředí na trhu personálních agentur a agentur práce a ukázat, že i tento obor se dá dělat lidsky.

Náborový specialista - obchodník

Koho hledáme?

Pojem headhunting vám není cizí? Máš za sebou pár let praxe v personální agentuře? Chtěli byste využít své zkušenosti a vytvořit si vlastní systém náboru?

Hledáme úspěšného obchodníka/konzultanta, který ocení svobodu a volnou ruku.

Co vás čeká:

  • Budete mít volnou ruku ve vybudování systému náboru permanent placement
  • Čeká vás vyhledávání vhodných kandidátů
  • Definice pracovní pozice a požadavků
  • Návrh a realizace strategie vyhledávání
  • Výběr kandidátů a komunikace s klientem
  • Budete vyhledávat potenciální klienty (firmy) pro agenturu v MSK

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimálně 2 roky zkušeností s náborem permanent placement
  • Víte, že nábor je především o obchodu
  • Znáte pracovní trh v MSK
  • Oceníme, pokud budete ovládat polský jazyk

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zapojit se do budování svobodné firmy a podílet se změně vnímání agenturního zaměstnávání v Moravskoslezském kraji
  • Budete mít příležitost využít vaše zkušenosti a profesně se rozvíjet
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Mzda: 3 měsíce fixní mzda 20-30 000,-Kč, poté 20% variabilní složka s neomezenou horní hranicí

Společnost
RIGHT INDICADA s.r.o.
Adresa
Denisova 639/2, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Account Manager, Náborář, Specialista marketingu, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura