Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

VMware administrátor

Pro naše klienta, velkou stabilní mezinárodní společnost, hledáme kandidáty na pozici VMware administrátor.

Náplň práce:

Instalace a administrace fyzických a virtuálních serverů
System Management serverů a VMware - instalace, konfigurace, monitoring, optimalizace, řešení incidentů, zálohování
Sledování IT trendů v oblasti virtualizace

Očekáváme:

Minimálně 2-3 roky praxe na pozici IT administrátor - se specializací na virtualizaci a cloudová řešení
Velmi dobrá znalost VMware - vSphere, vCenter, dále znalost cloudového prostředí (privátního, hybridního, public)
Znalost skriptování v některém z jazyků - Bash / Poweshell / Python / Perl, případně jiného
Aktivní znalost AJ vítána, není podmínkou
Komunikativnost, vstřícnost a spolehlivost
Velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

Zázemí úspěšné společnosti
Velkou škálu benefitů (penzijní/životní pojištění, pravidelná odborná školení, stravenky, 5 týdnů dovolené, roční finanční bonusy)

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Architekt HW systémů, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura