Společnost COM PLUS CZ, a.s. je na trhu informačních a telekomunikačních technologií již od roku 1993. Působí po celém území České republiky.
Více informaci o naší společnosti naleznete na internetových stránkách www.complus.cz

Projektant

Do našeho týmu v hledáme šikovného projektanta. Vaší náplní práce bude tvorba výkresové a technické dokumentace k výstavbě a instalaci technologie na základnových stanicích mobilních operátorů v ČR.

Pracovní náplň:

Projektování a navrhování základnových stanic, optických tras, projektování telekomunikačních zařízení
Obhlídky základnových stanic pro přípravu a návrh konkrétních řešení
Provádění inženýrských činností

Požadavky na kandidáta:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, telekomunikační případně strojní)
Znalost práce v programu AutoCAD
Znalost navrhování jednoho z oborů: elektro výkresů, optické sítě, průmyslové technologie, telekomunikace
Znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
Řidičský průkaz skupiny B
Časová flexibilita
Přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci
Znalost AJ – středně pokročilá

Nabízíme:

Zaškolení
Služební vozidlo k soukromých účelům, telefon
Pracovní pozici ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Pracoviště: UL, Praha, ČB, HK
Nástup možný IHNED
Pracoviště: Praha, možno Ústí nad Labem

Společnost
COM PLUS CZ a.s.
Adresa
Nad Krocínkou 317/48, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Telekomunikace, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

COM PLUS CZ a.s., Dana Šabatková