Společnost PetCenter CZ s.r.o. je lídrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více než 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

Product Manager

Do našeho rozšiřujícího se, obchodního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Product Managera.

Na této pozici budete zajišťovat efektivní provoz obchodního oddělení ve svěřených kategoriích. Aktivně se podílet na rozvoji sortimentu ve svěřených oblastech a to v souladu se strategií společnosti a požadavků trhu.

Náplň práce

• Odpovědnost za tvorbu sortimentní a cenové strategie společnosti
ve svěřené oblasti
• Nastavení efektivní sortimentní strategie včetně správného podílu
privátních značek a podílet se na jejich rozvoji formou vhodného
výběru produktů a správného nastavení cen
• Odpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů společnosti ve svěřené oblasti
• Budování obchodních vztahů a jednání s klíčovými dodavateli
• Účast se ročních jednání a vyjednávat výhodných obchodních
podmínek s dodavateli
• Samostatná příprava a prezentace sortimentní inovace včetně
procesu Category Managementu a následná podpora
implementace
• Úzká a aktivní spolupráce se Senior Product Managerem

Nabízíme

• zázemí perspektivní ryze české společnosti, dog friendly kanceláře
• motivační finanční ohodnocení zohledňující individuální výkon
• velký prostor pro samostatnou práci v rámci úspěšného týmu
• pravidelné vzdělávání, profesního rozvoje
• Multisport kartu za výhodnou cenu, stravenky, týmové aktivity

Požadujeme

• ukončené SŠ vzdělání s maturitou
• minimálně 3 roky zkušeností v nákupu podmínkou!
. AJ na úrovni alespoň B1
• znalost rychloobrátkového sektoru
• analytické myšlení
• dynamickou a motivovanou osobnost s orientací na úspěch
• výborné prezentační a komunikační schopnosti
• časovou i úkolovou flexibilitu

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2634/7, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Product Manager, Product Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Jitka Kodadová