OVB Allfinanz, a.s. byla založena v České republice v roce 1993. Jsme hrdí na to, že jsme s více než jedním milionem klientů jednou z nejúspěšnějších zemí v rámci celého holdingu OVB. Pod značkou OVB Allfinanz, a.s. poskytuje finanční poradenství více než 2.500 finančních poradců (vázaných zástupců registrovaných ČNB). OVB Allfinanz, a.s. je členem České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF).

Holding OVB se sídlem v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních evropských poskytovatelů finančních služeb. Od svého založení v roce 1970 se OVB při své obchodní činnosti zaměřuje na dlouhodobé, široce koncipované a především proklientsky orientované finanční poradenství pro domácnosti. OVB spolupracuje s více než 100 významnými poskytovateli produktů a svými konkurenceschopnými službami uspokojuje individuální potřeby klientů ve všech oblastech životního a majetkového zajištění. Společnost je rovněž od roku 2006 kótována na Frankfurtské burze v nejvyšší kategorii Prime Standard.

Účetní - junior

Co Vás čeká / náplň práce

  • Vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy
  • Vedení agendy pohledávek, jejich evidence, účtování
  • Vedení evidence majetku společnosti
  • Kontrola, účtování a administrace přijatých a vydaných faktur, cestovních výkazů a jiných účetních dokladů
  • Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování plateb, účtování o transakcích v hotovosti
  • Spolupráce s finančním ředitelem při nastavení systému účtování a reportingu vybraných oblastí
  • Na této pozici nejsou zaměstnanci podřízení další pracovníci

Co byste měli umět / co požadujeme

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Orientaci v účetní a daňové problematice
  • Zájem kandidáta o další profesní růst/rozvoj
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Chuť dlouhodobě se věnovat účetnictví
  • Výhodou bude, pokud budete umět Aj nebo Nj

Co vám můžeme nabídnout

  • Dobré platové ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Pět týdnů dovolené
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod (např. Multisport karta, stravenky)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky do penzijního spoření
  • Práci v přátelském a odborně zdatném kolektivu
  • Pracoviště poblíž BB Centra
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Nástup možný ihned, nejpozději do 31. 5. 2020

Společnost
OVB Allfinanz, a. s.
Adresa
Baarova 1026/2, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Financial Controller, Účetní, Specialista pohledávek, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OVB Allfinanz, a. s., Markéta Šlechtová