Společnost Vistra patří mezi 3 největší poskytovatele trustových služeb na světě. Pomáháme našim klientům se vstupem na lokální trh, při transakcích, či jiných příležitostech. Mezi naše služby patří zejména zakládání společností, vedení účetnictví a výkaznictví, mzdová agenda, správa společností a další podobné služby. V rámci celé skupiny zaměstnáváme více než 4000 kvalifikovaných profesionálů ve 46 zemích. V současnosti hledáme posilu do našeho stále rostoucího týmu v Praze.

Mzdová účetní

Náplň práce:

· Vedení komplexní mzdové agendy pro klienty (juniornější kandidáti po zaškolení a zpracovávání jednotlivých částí agendy)

· Komunikace s úřady

· Ostatní administrativa

Požadujeme:

· Minimálně SŠ vzdělání s maturitou

· Orientace ve mzdovém účetnictví

· Praxe ve mzdovém účetnictví vítána (alespoň 1 rok)

· Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

· Znalost MS Office (především Excel)

· Znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni

· Chuť učit se nové věci

Nabízíme:

· Příjemné a přátelské pracovní prostředí se zázemím silné mezinárodní společnosti

· Práce blízko centra Prahy (metro Anděl)

. Rozmanitost klientů, široký záběr ve mzdovém účetnictví a souvisejících HR zásadách)

· Práce na plný úvazek

· Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na MHD, MultiSport karta,

jazykové kurzy, jiné)

Nástup: možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Vistra Corporate Services s.r.o.
Nádražní 344/23
Praha, 150 00

Adresa
Nádražní 344/23, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel