Společnost Marlo development s.r.o. se zabývá rezidenčním developmentem a krizovým řízením. V současné době řídí Dům RADOST, kam shání do týmu nového kolegu.

Marketing Manager

Dům RADOST hledá Marketing Managera. Pracujeme na unikátním projektu rehabilitace architektonicky výjimečného objektu v Praze a hledáme zkušenou posilu na pozici marketingového manažera, který se aktivně přičiní o vytvoření nového kulturně společenského centra spodního Žižkova.

Vaše pracovní náplň

  • Spolupráce s externími dodavateli a jejich koordinace (s grafiky, agenturami, tiskaři) na propagačních materiálech a marketingových tiskovinách
  • Organizace a koordinace společenských a kulturních akcí (prohlídky domu, vernisáže)
  • Správa sociálních sítí a výroba obsahu (Facebook, Instagram)
  • Koordinace online kampaní s obchodními aktivitami
  • Příprava obsahu a podkladů pro tematické weby a jejich aktualizace (TripAdvisor, Wikipedie)
  • Práce na nárazových projektech a jejich realizace (tisková konference, vánoční dárky pro klienty)
  • Kontrola a dohled nad budgetem a plněním marketingového plánu
  • Administrativa spojená s aktivitami dodavatelů
  • Příprava obsahu a podkladů pro online i offline media
  • Spolupráce a komunikace s partnery společnosti
  • Vyhledávání nových příležitostí k propagaci projektu
  • Budete mít zodpovědnost za správu a zlepšování image značky a za plnění stanovených úkolů a cílů

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání, ideálně s obchodním nebo marketingovým zaměřením
  • Alespoň 3 roky praxe v marketingu
  • Samostatnost
  • Organizační zdatnost a pečlivost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Zodpovědné plnění všech úkolů
  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office
  • Zájem o architekturu výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou práci – menší i komplexnější projekty z různých odvětví marketingu – online, offline, social media a event marketing
  • Velký prostor pro vlastní iniciativu
  • Plat 55 000 Kč + bonusy dle dosažených výsledků
  • Nástup – dle dohody

Společnost
MARLO DEVELOPMENT s.r.o.
Adresa
náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MARLO DEVELOPMENT s.r.o., Veronika Holčáková