Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

Field service engineer - IT technik

Náplň práce

• Instalace/odinstalace aplikací, řešení technických potíží, záloha dat, správa aplikací a systémů, produktů a vybavení
• Identifikace, analýzy a oprava technického vybavení, objednávka náhradních dílů a potřebného materiálu
• Sledování, testování a doporučování vhodných technologií a SW řešení, které vyhovují potřebám společnosti
• Podpora koncových uživatelů, poradenství koncovým uživatelům, aktivní podpora
• Eskalace technických incidentů
• Implementace, administrace a údržba IT služeb dle Tech Data standardů
• Zajišťování standardů SW i HW infrastruktury

Požadujeme

• Odborné vzdělání se zaměřením na IT a výpočetní techniku
• Praktické zkušenosti a pokročilé znalosti v oblasti IT a výpočetní techniky
• Ochota cestovat i za hranice České republiky
• Pokročilá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni NUTNOSTÍ

Výhodou je předchozí zkušenost s technikou používanou v oblasti skladovací logistiky.

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- práce v přátelském a stabilním kolektivu

- plně hrazené stravování

- příspěvěk na dojíždění

- bonusová dovolená

- sickdays

- jazykové kurzy

- firemní a týmové akce

- smlouva na dobu neurčitou

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Bor – Nová Hospoda
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Tech Data Distribution, s.r.o., Michaela Bednaříková