Společnost Ascari patří mezi přední české, dynamicky se rozvíjející agentury práce. Během pouhých 11 let jsme se vypracovali z 0 mezi 6 největších firem na našem trhu a expandujeme do dalších zemí. Hledáme silné členy týmu, kteří budou u zrodu nové divize v Německu, chtějí budovat projekt od začátku a mají výborné obchodní myšlení.

KOORDINÁTOR ZAMĚSTNANCŮ Z UKRAJINY

Společnost Ascari s.r.o. hledá kandidáta se znalostí ukrajinského jazyka na pozici koordinátor pro ukrajinské zaměstnance. Pokud Vás baví administrativní práce v kombinaci s prací v terénu, pak právě pro Vás je koordinátor to pravé. Hledáme energického člověka s chutí pracovat. Vše ostatní Vás s radostí naučíme.

POPIS POZICE

  • realizace a koordinování svěřené zakázky
  • komplexní péče o zaměstnance
  • organizace jednotlivých nástupů přidělených zaměstnanců (podpis pracovní smlouvy, zaškolení, pracovní oděvy, ubytování)
  • zpracování docházky přidělených zaměstnanců, vedení jejich evidence, zpracování podkladů pro mzdy
  • zajištění bezproblémového obsazení jednotlivých směn dle dané zakázky
  • administrativa, reporting a provozní agenda pobočky
  • komunikace se zaměstnanci, klientem i vedením společnosti

POŽADAVKY

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost ukrajinského jazyka podmínkou
  • být dynamická osobnost, schopnost pružně reagovat
  • schopnost vyjednávat a mít reprezentativní vystupování
  • samostatnost
  • časovou a prostorovou flexibilitu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • znalost MS Office

CO NABÍZÍME

  • zajímavou a dynamickou práci
  • profesní rozvoj, možnost stát se manažerem zakázky/pobočky
  • stabilní a perspektivní zaměstnání v stále rozvíjející se firmě
  • benefit zaměstnance týdne - 5.000 Kč
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • nástup dle dohody

Těšíme se na Váš životopis a následné setkání.

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Ukrajinština (Výborná), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Personalistika a HR, Vrcholový management, Výroba a průmysl, HR konzultant, Personalista, Project Manager, Mistr, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ascari s.r.o., Martin Polák