Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem v oblasti IT outsourcingu, certifikovaných IT školení a vlastním startupem - ADAM. Propojujeme špičkové IT specialisty s projekty odpovídajícími jejich požadavkům a potřebám. Zároveň dlouhodobě pomáháme společnostem rychle a efektivně realizovat své IT projekty.

Account manager

Baví tě obchod a máš s ním zkušenosti, které chceš nadále rozvíjet? Nezalekneš se výzev a raději trávíš čas v terénu než v kanceláři? Zajímáš se o IT?

Pokud sis na všechny otázky odpověděl kladně, pak jsi to právě ty, koho do našeho týmu hledáme na pozici Account manager!

Náplň práce?

  • Tvým posláním bude prodej školení jak v oblasti IT, tak zaměřených na soft skills
  • S tím samozřejmě souvisí udržování a rozvoj dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • V předprodejní a prodejní fázi budeš koordinovat veškeré aktivity (nabídky, smlouvy, objednávky atp.)
  • Nevyhneš se ani spolupráci na tvorbě obchodních priorit společnosti a portfolia školení

Koho hledáme?

  • Hledáme ambiciózního obchodníka, který má zkušenosti s aktivním prodejem
  • Uvítáme, pokud budeš mít zájem o IT svět
  • Jelikož budeš hodně cestovat, tak se u nás bez řidičského průkazu neobejdeš
  • Zakládáme si na přirozeném vystupování, orientaci na výsledky a chuti dotahovat věci do konce
  • Nápaditost a drive by měly být nezbytnou součástí tvého "dress code"

Co můžeš očekávat od nás

  • Budeš pánem svého času – svůj pracovní den a obchodní schůzky si rozvrhneš podle sebe
  • Výsledkově orientované odměny – tvůj plat bude tvořit fixní část + provize z realizovaných obchodů
  • Spolupráce na HPP nebo na IČO
  • Klasické i nestandartní benefity – multisport karta, firemní snídaně, příspěvek na penzijní připojištění, zdravé i nezdravé dobroty na pracovišti a mnoho dalšího
  • Prima zázemí v malé firmě sídlící v prvorepublikové vile na Hradčanské
  • Mimo práce se rádi bavíme, proto utužujeme kolektiv na různých společných akcích

Pokud jsi se v této pozici našel, neváhej nám poslat CV a pár řádků o tom, proč by ses chtěl stát součástí našeho týmu.

Nix & HR tým Anywhere

Společnost
Anywhere s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Anywhere s.r.o., Nikola Soukupová