Dynamická česká společnost, která se stále rozšiřuje, hledá do svého týmu nové kolegy z různých oblastí.
Nyní aktuálně obsazujeme pozici Controller.

Pracovní náplň
• Dohled nad účetnictvím a konsolidací skupiny
• Controlling skupiny
• Správa systému controllingu v rámci skupiny a jeho aktualizace pro potřeby řízení
• Spolupráce při tvorbě procesních norem a standardů v rámci administrativně ekonomických aktivit
• Audit a dohled nad smluvními vztahy v rámci skupiny
• Před a po akviziční ekonomické činnosti

Ekonomické činnosti v zastoupení
• Kontrola podkladů pro měsíční vypracování mezd
• Komunikace s externími subjekty
• Provádění finančních analýz a zpracování výkazů Cash flow
• Podklady pro manažerské účetnictví, sledování nákladů, výnosů, pohledávek, závazků, interních transakcí
• Komunikace s auditory a spolupráce při finančním auditu společnosti a skupiny

Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Uživatelská znalost práce na PC
AJ na komunikativní úrovni
Zkušenosti z oblasti účetnictví, auditu, controllingu
ŘP sk. B výhodou

Co nabízíme?

Zajímavé finanční ohodnocení, systém firemních benefitů, pružnou pracovní dobu,práci v kolektivu zajímavých a inspirativních lidí

Společnost
Fibacom s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel