Chceš se dále rozvíjet a vzdělávat?
RÖDL & PARTNER JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU

NÁŠ PROFIL

Jako daňoví poradci, auditoři, advokáti, IT a podnikoví poradci jsme zastoupeni v 111 pobočkách v 50 zemích světa. Naši klienti celosvětově důvěřují 4.900 kolegům a kolegyním.

V České republice působíme od roku 1991, s více než 320 kolegy poskytujeme celé spektrum poradenství klientům v kancelářích v Praze a Brně.

Jsme držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku 2012 až 2019 v oboru daňového práva.

Pro naši kancelář v Praze hledáme

STUDENT / STUDENTKA PRÁV

Tvá náplň práce

bude příprava a vyřízení jednodušších právních podání, komunikace se soudy a úřady, asistence při jednání s klienty, úprava připravovaných smluv, nahlížení do spisu na soudech a další asistentské činnosti v rámci právního týmu.

Očekáváme

studenta právnické fakulty od 2. či 3. ročníku, spolehlivost, flexibilitu, výborný ústní i písemný projev, základní orientaci v právních předpisech a především ochotu učit se novým věcem. Mezi naše očekávání patří dobrá znalost němčiny případně angličtiny (vzhledem k zaměření naší kanceláře je německý jazyk výhodou).

Nabízíme

získání různorodé praxe při studiu především v oblasti obchodního a daňového práva. Při výběru uchazečů na tyto pozice upřednostňujeme dlouhodobou formu spolupráce (tj. po období delší než je např. doba prázdnin), abychom mohli studenty dobře poznat a zvážit tak možnost nabídky pozice koncipienta po ukončení studia.

Chceš s námi pracovat?

Pošli prosím své CV společně s dalšími podklady a vysvědčeními prostřednictvím odkazu „odpovědět“ přímo do HR oddělení společnosti Rödl & Partner.


Informace o pozici

Společnost
Rödl & Partner
Adresa
Platnéřská 191/2, Praha – Staré Město
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 17.2.2020 – 30.6.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.