Výroba, prodej, montáž a servis systémů protipožární ochrany.

ASISTENT/-KA JEDNATELE

Stöbich Brandschutz s.r.o., české zastoupení německého výrobce požárních uzávěrů se sídlem v Brně hledá posilu na pozici Asistent/-ka jednatele. V oblasti požárního zabezpečení patříme mezi hlavní hráče na českém a slovenském trhu. Naší vizí je stát se lídrem a to dokážeme jedině s týmem kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Náplň práce:

  • controlling
  • práce v několika interních německých programech
  • komunikace s mateřskou společností
  • administrativní podpora společnosti
  • organizování a plánování schůzek i firemních akcí včetně programů, rezervace hotelů, apod.
  • práce dle potřeby v marketingových oblastech - příprava a překlady článků, příprava marketingových podkladů, okrajově online marketing
  • práce na PC

Požadujeme:

  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni - slovem i písmem, anglický jazyk je výhodou
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • základní znalost účetnictví výhodou
  • analytické myšlení
  • aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • samostatnou kancelář
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na HPP
  • profesionální zázemí v mladém kolektivu
  • cestovní náhrady
  • stravenky
  • nástup možný ihned

www.stoebich.cz

Společnost
Stöbich Brandschutz s.r.o.
Adresa
Zvonařka 137/14, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 33 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistentka, Financial Controller, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Stöbich Brandschutz s.r.o., Eva Hrbáčková
+420 733 737 972