Společnost Partec a.s. pracuje na vývoji a výrobě vysoce automatizovaných výrobních linek. Modernizujeme, inovujeme a neustále se zlepšujeme v oblasti technologií a automatizace elektromechanických sestav. Ve vývojovém pracovišti v Uherském Ostrohu spolupracují odborné týmy na kompletní realizaci projektů – konstrukci, montáž, programování i uvedení do provozu. Společně vytvářejí úspěšné projekty, kde každý přispívá svými nápady a myšlenkami.

KONSTRUKTÉR - nadšenec pro automatizaci

Hledáme nové kolegy KONSTRUKTÉRY, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech, které posouvají kupředu obor automatizované výroby.

Co vás čeká?

  • Řešení konstrukčních úkolů v oblasti jemné mechaniky a automatizačních prvků
  • Modelování a tvorba výkresové dokumentace v programu Autodesk Inventor
  • Návrhy konstrukčních úprav stávajících výrobních linek a zařízení
  • Spolupráce napříč odděleními při vývoji nových výrobních linek
  • Zodpovědnost za správnost a aktuálnost konstrukční dokumentace

Proč pracovat právě pro nás?

  • Jsme stabilní mezinárodní společnost a chceme se dále růst!
  • Vytváříme prostředí pro rozjezd vašich nápadů a jejich úspěšnou realizaci
  • Budete pracovat v kolektivu zkušených i mladých konstruktérů, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti a získáte nové
  • Při spolupráci napříč odděleními uvidíte výsledky své práce v akci
  • Podporujeme profesní i osobní růst ­- odborné vzdělávání a školení
  • Nabízíme motivující mzdové ohodnocení a bonusy dle individuálního hodnocení
  • Extra bonusy: 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování

Co musíte znát mít umět?

  • SOŠ/VŠ strojního nebo technického zaměření
  • Znalost práce v programu Inventor, popř. jiného 3D programu
  • Praxi v oboru konstrukce
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou

Zašlete nám váš strukturovaný životopis s vaši fotografií, rádi vás pozveme na pohovor a domluvíme se na spolupráci. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na telefonních čísle 572 420 713

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.partec.cz

Společnost
EUROTEC, k.s.
Adresa
Na Zámecké 725, Uherský Ostroh – Ostrožské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROTEC, k.s., Julie Klausová
+420 572 420 713