Český Caparol s.r.o. - pobočka významného německého výrobce nátěrových hmot, zateplovacích systémů, interiérových a exteriérových barev hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce.

Obchodní zástupce - barvy, laky, fasády, zatepl. systémy

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - jihomoravský region

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti fasádních a izolačních technických systémů, nátěrů, interiérových a exteriérových, barev, omítek, tmelů a laků, lazur, ochranných stavebních nátěrů apod.
  • komunikace s projektanty, architekty, zástupci stavebních firem, stavebnin, prodejen s barvami, malými řetězci

Očekáváme:

  • bydliště v Brně nebo blízkém okolí
  • SŠ, VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
  • zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu velkou výhodou
  • technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit
  • znalost AJ výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC: MS Office - Excel, Outlook, internet; schopnost rychle se naučit práci v různých v inform. systémech a aplikacích
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu
  • zajímavé ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • služební vozidlo i soukromému použití a další benefity
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zavedení možnost doby neurčité

Pokud Vás naše pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis a krátký motivační dopis.

Společnost
Český Caparol s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Chemický průmysl, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Český Caparol s.r.o., Karla Habáníková