Simoldes Plasticos Czech s.r.o. je moderní výrobní závod portugalské skupiny Simoldes zprovozněn v roce 2015 v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou. Jsme přední dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl, v Čechách vyrábíme především pro Škoda-Auto, Peugeot-Citroën a BMW.

Elektromechanik

Náplň práce:

Preventivní údržba zařízení a vybavení
Nápravní údržba zařízení a vybavení
Podílení se na zlepšování údržby zařízení a vybavení
Drobné údržbářské práce na vybavení budovy

Očekáváme:

Odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru elektrických zařízení
Nejméně jeden rok zkušeností s údržbou elektrických zařízení
Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., O odborné způsobilosti v elektrotechnice §6
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, 12-hodinové směny krátký-dlouhý týden.
Manuální zručnost
Řidičský průkaz skupiny B
Samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

Dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
Odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy a 13. mzda
Smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce)
Možnost dalšího vzdělávání

Společnost
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Auto - moto, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Diana Hejzlarová