Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

Controlling manager

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost, která je svými technologiemi i produkty lídrem na trhu. Do její pobočky v Jihočeském kraji hledáme kolegu na pozici MANAGER CONTROLLINGU A PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení oddělení controllingu
  • poradenství vedení společnosti, optimalizace a rozvoj controllingu
  • vedení centrálních koordinačních projektů k naplňování strategií společnosti
  • optimalizace řídicích procesů a KPI v SAP
  • plánování a kontrola výkonnosti ve výrobním závodě v ČR
  • odpovědnost za zpracování controllingové závěrky a rozpočtů společnosti
  • plánování investic
  • plánování, implementace a řízení strategických opatření i projektů závodu
  • definice a podpora procesů projektového řízení a projektového controliingu
  • Balanced Score Cards (BSC)
  • analýzy nákladů, výroby nebo nákupu s cílem optimalizace nákladů
  • podpora při tvorbě výpočtů ziskovosti a amortizace pro investice
  • reporting jednateli společnosti

VÁŠ PROFIL:

  • ukončené vzdělání v ekonomickém oboru
  • odborná praxe v oblasti controllingu a projektového řízení ve výrobní společnosti
  • znalosti v oblasti procesů řízení výroby a nákladů
  • praktické zkušenosti s tvorbou kalkulací a jejich reportingu při projektovém řízení zakázek
  • velmi dobrá znalost SAP, SAP Business Objects / Analysis a SAP BI
  • základní znalost Lean managementu
  • praxe s vedením týmu
  • komunikativní znalost NJ (min. úroveň B2)
  • velmi dobré znalosti MS Office: Powerpoint, Excel (Pivot, VBA), Word, Access
  • ochota cestovat

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti s vysokými standardy kvality a špičkovými technologiemi
  • možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • odpovědnou pozici v dynamické a úspěšné mezinárodní výrobní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení a benefity
  • velká otevřenost zaměstnavatele pro inovace a nápady

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Technika a vývoj, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.