Nadace Forum 2000 naplňuje odkaz Václava Havla prostřednictvím podpory demokratických hodnot a respektu k lidským právům, rozvoje občanské společnosti a posilování náboženské, kulturní a etnické tolerance. Vůdčím světovým osobnostem, myslitelům a odvážným jednotlivcům ze všech oblastí života poskytuje prostor, kde mohou tato zásadní témata sdílet a otevřeně o nich diskutovat.

Koordinátor/ka projektů

Náplň práce

  • organizování konferencí, seminářů a workshopů
  • tvorba a spolupráce na vytváření programu
  • koordinace komunikace s partnery, dodavateli, veřejností a médii
  • dohled nad rozpočtem projektu a jeho vyúčtování
  • dohled nad přípravou materiálů a technického zabezpečení
  • praktická koordinace akce

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání
  • časovou flexibilitu
  • výbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením projektu
  • zkušenost s vedením týmu
  • výborný přehled o světovém dění výhodou

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned (min 20h týdně)
  • smysluplnou práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí renomované neziskové organizace s dlouholetou tradicí na Praze 1
  • získání zkušeností z mezinárodního prostředí
  • možnost navázání užitečných kontaktů
  • možnost osobního rozvoje

Společnost
NADACE FORUM 2000
Adresa
Pohořelec 149/6, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Nadace Forum 2000, Norbert Červený
774 113 852