Hledáme Obchodního zástupce pro přímý prodej služeb.

Internet není pouhá síť sítí. Internet je spojení lidí s lidmi.

STARNET není jen poskytovatel internetového připojení a chytré digitální televize s vlastní datovou sítí, zasahující do desíti krajů České republiky. STARNET je především přátelský kolektiv, kde ten kdo chce, najde uplatnění.

Máte zájem se připojit k těm, kteří se starají se o to, aby lidé měli spojení se světem?

Aktuálně hledáme nové kolegy - obchodní zástupce do Jičína a okolí.

HLEDÁME osobnost se schopností pečovat o klienty společnosti, vyhledávat nové obchodní příležitosti, reprezentovat společnost při kontaktu se zákazníky a aktivně oslovovat potencionální klienty ve vybraných lokalitách.

Chcete rozvíjet své dovednosti a zároveň získat nové zkušenosti v oboru telekomunikací a služeb? Pokud jsme našli právě VÁS, neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

STARNET, s.r.o. - na telekomunikačním trhu působíme více než 15 let.

Co Vám nabízíme?

  • home-office
  • motivující finanční ohodnocení – provize dle počtu sjednaných služeb bez horní hranice (průměrný výdělek našich obchodních zástupců je 45 tisíc Kč měsíčně)
  • stabilní zázemí
  • flexibilní pracovní náplň a dobu
  • zajímavé firemní benefity
  • možnost kariérního růstu
  • pravidelná školení, pomoc kolegů, přátelský tým lidí

Co od Vás požadujeme?

  • uživatelská znalost práce s PC
  • výborné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka
  • samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s kolegy
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

STARNET - společnost lidí.

Společnost
STARNET, s.r.o.
Adresa
Jičín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zákaznický servis, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.