Rádi dáváte chaosu řád baví Vás hra s čísly?

Právě Vám nabízíme neopakovatelnou možnost pracovat jako JUNIOR ÚČETNÍ v příjemném pracovním prostředí prestižní poradenské společnosti v oblasti práva, daňového poradenství a public relations. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientovi a na hlubším pochopení podnikání klienta, které nám umožňuje předvídat jeho potřeby.

Co budete mít na starost?

  • příprava podkladů pro hlavní účetní a pro daňové poradce
  • vedení podvojného účetnictví vybraných společností (dle ČÚS) – účtování faktur vydaných, přijatých, pokladny apod.
  • spolupráce na přípravě měsíčních a ročních uzávěrek
  • úzká spolupráce s daňovým týmem a týmem advokátů

Co od Vás očekáváme?

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • schopnost efektivní, pečlivé a analytické práce, mít smysl pro detail, nebát se rutinní práce
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatnost
  • touhu učit se stále něco nového
  • zvědavost a zvídavost

Co Vám přidá body?

  • znalost účetního software Premier a Pohoda
  • znalost IFRS
  • praxe min. 1 rok
  • VŠ ekonomického směru

S čím začnete?

Důkladně se seznámíte se společností, se všemi službami, promluvíte s lidmi. My Vás vyškolíme, aby zakázky byly prováděny v souladu s metodikami společnosti a profesními standardy.

Co Vás čeká dál?

Následně očekáváme, že převezmete rozpracované zakázky, ověříte postup a pustíte se do práce.

Co vám můžeme nabídnout?

  • neopakovatelnou firemní kulturu v moderních kancelářích v Karlíně
  • pestrou škálu standardních zaměstnaneckých benefitů (notebook, mobilní telefon, Multisport, stravenky, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba, Home-Office)
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick Days

Společnost
Vilímková Dudák & Partners Tax, s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.