Chcete být součástí úspěšné a rostoucí společnosti s velkým potenciálem, rádi přispíváte k rozvoji vlastními nápady a láká Vás podílet se na budování celosvětově známého brandu?

Naše společnost od roku 2010 poskytuje strategická řešení světelné a ekonomické optimalizace formou LED technologie s důrazem na zdraví a světelnou pohodu zákazníků. Nabízíme vlastní produktovou řadu LED světel Lumbio®. Lumbio® technologie pomohla našim zákazníkům zlepšit kvalitu osvětlení a zároveň snížit náklady na energie.

Pokud jste obchodník tělem i duší, vyzrálá, samostatná a profesionální osobnost, tak jste ideálním kandidátem na pozici Sales Managera, přímo podřízené Obchodnímu řediteli společnosti. Budete odpovídat za udržení a rozvoj vztahů se stávajícími firemními zákazníky a akvizici nových klientů ve svěřeném regionu.

www.lumbio.cz
www.instagram.com/lightingtechnology
www.pinterest.com/lumbio
www.linkedin.com/company/lumbio
www.facebook.com/Lumbio

SALES MANAGER - LED technologie

Co vás čeká

  • vyhledávání nových kontaktů i aktivní práce se stávajícími zákazníky (zpracování v CRM systému)
  • aktivní prezentace produktů, služeb a ucelených řešení společnosti
  • zpracování poptávek a vytváření nabídek na míru
  • sledování a analýza aktivit zákazníků a konkurenčních společností na trhu
  • zpracování týdenních plánů obchodních schůzek a dalších aktivit v regionu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výborné komunikační a prodejní dovednosti, analytické i koncepční myšlení
  • příjemné, profesionální a reprezentativní vystupování, tah na bránu a týmový duch
  • předchozí praxi alespoň 2 roky na aktivní obchodní pozici (výhodou akvizice nových zákazníků)
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s prodejem osvětlení, elektrotechniky, elektroniky nebo průmyslových výrobků a komplexních řešení jsou výhodou
  • znalost práce s PC (word, excel, internet a CRM)
  • ŘP sk. B, ochota cestovat a pracovat v rámci svěřeného regionu u zákazníků
  • čistý TR

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní české společnosti s mezinárodní působností
  • příjemný a přátelský tým s velkými zkušenostmi
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon i pro soukromé užívaní
  • smlouva na dobu neurčitou
  • profesní, osobní a karierní růst
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize, bonusy při splnění plánu)
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti (Praha)

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: celá ČR

V případě zájmu očekáváme profesní životopis a motivační dopis. S vybranými uchazeči budou sjednány pohovory.

Společnost
Lumbio
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.