Pro arte, Objevujeme - Zhodnocujeme - Těšíme se z umění!

V České republice jsme jediným specializovaným investičním fondem s licencí ČNB, který umožňuje akcionářům investovat formou nákupu významných uměleckých děl. Propojujeme svět financí se světem výtvarného umění.

Asistent/ka finančního ředitele

V týmu prvního českého investičního fondu specializovaného na umění Pro arte obsazujeme pozici asistenta/asistentky finanční ředitelky. Prioritou je samostatnost, zodpovědnost, administrativní dovednosti a dobrá práce v týmu. Za to nabízíme zajímavou a odpovědnou práci, možnost kariérního růstu, krásné pracovní prostředí ve Vratislavském paláci na Malé Straně a motivující finanční ohodnocení.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování účetních dokladů, vyúčtování služebních cest, obsluha bankovního účtu
  • Shromažďování a třídění podkladů pro finanční analýzu
  • Zpracování a kontrola dat z informačního systému, rozpočtování a reportování
  • Příprava smluvních dokumentů, administrativní činnosti, archivace
  • Administrativní a organizační podpora kolegům
  • Odpovědnost finanční ředitelce

POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Výhodou zkušenost s účetnictvím, případně účetním programem
  • Výbornou znalost ČJ slovem i písmem, základní znalost AJ
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office, především MS Excel
  • Logické uvažování, analytický přístup, otevřenost osvojit si nové znalosti
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME:

  • Stabilní práce na hlavní pracovní poměr (5 týdnů dovolené, sick days)
  • Motivující platové podmínky, možnost růstu v rozvíjející se společnosti
  • Mentoring finanční ředitelky, zaškolení
  • Profesionální a prestižní zázemí fondu Pro arte
  • Inspirativní pracovní prostředí ve Vratislavském paláci na Malé Straně
  • Nástup možný ihned

Předpokládaný nástup: Od 1. 3., po dohodě možný i později.

Instrukce k výběrovému řízení: motivační dopis (rozsah max. jedna normostrana) a strukturovaný životopis v českém jazyce zašlete nejpozději do 4. 2. 2020.

Další kolo výběrového řízení se bude konat ve středu 19. 2. 2020.

Posláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

PROARTE investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.
Adresa
Tržiště 366/13, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Kultura, umění a tvůrčí práce, Administrativní pracovník, Asistentka, Odborný asistent, Office Manager, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pro arte, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s., Andrea Špoková
Tržiště 13, 11800 Praha – Malá Strana, Česká republika