Denevy s.r.o. je IT společnost působící v oblasti služeb a produktů, které cílí na základní aspekty digitální transformace jako je automatizace procesů, managment a správa dat, internet věcí či migrace do cloudu. Firma se věnuje dodávání IT kapacit formou bodyshopu či fix time fix price, převážně do telco či banking sektoru. Další významnou činností je pak interní vývoj vlastního testovacího nástroje a issue trackeru, který se stal IT produktem roku 2018 – JunoOne.

Tester/test analytik

Co vás čeká

- Budeš provádět testy dle vytvořeného testovacího skriptu a reportovat jejich stav

- Budeš moci využívat kvalitní programové vybavení i hardware k zajištění správného a efektivního otestování softwaru

- Tvým přínosem bude vnášet do projektů strukturu i efektivitu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Uživatelskou znalost anglického jazyka

- Analytické myšlení

- Pokročilé PC dovednosti

- Zkušenost se softwarovým testováním

- Zkušenost s tvorbou test analýzy

- Schopnost testování na základě testovacích scénářů

Výhodou bude, pokud budete umět

- Znalost v oblasti programování

Co vám můžeme nabídnout

- Možnost využití homeoffice

- Sportem ku zdraví – podpoříme vás Multisport kartou

- Super tým – nejsme typičtí „ajťáci", máme rádi cronuty a celkem často spolu podnikáme nejrůznější akce

- Příjemné pracovní prostředí – je tu teplo, světlo, kafe…co víc si přát?

- Zajistíme vám kvalitní technické vybavení – na práci přeci potřebujeme pořádné stroje

- Možnost testovat v novém, převratném nástroji, který zpřehlední a zefektivní vaši práci

- Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velkých známých společnostech

Společnost
DENEVY s.r.o.
Adresa
Nad cementárnou 1153/4, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel