Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

MARKETING MANAGER CZ & SK

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme na zastřešení týmu Marketing Managera/ku.
Podřízeno bude cca 10 lidí, senior brand manageři, junior brand manageři (omlouvám se za kombinaci češtiny a angličtiny), k ruce bude asistentka.
Podřízení brand manažeři mají za sebou tak 3 - 7 let v oboru, junioři tak 1 - 3 roky. Zaměření je retail, ale také profesionálové v oboru, čili strategie to musí oboje pokrýt.
Podřízenost marketingovému řediteli.

Jedná se o komplex marketingových aktivit od uvádění nových produktů na trh po jejich udržování s dobrými ekonomickými výsledky, jejich inovace atd., je nutná zkušenost s celou škálou marketingového mixu. Nebudete na výkon všeho sám / sama, to je samozřejmé, ale kolegové ve vás musí vidět nositele strategie, čili musíte vědět, co po nich chtít.
Vzhledem ke zkušenostem podřízených z brandu by bylo dobré mít za sebou zkušenost delší, schopnost vést a motivovat tým a prokázanou zkušenost s vedením lidí.

Hledáme někoho z oblasti rychloobrátkového zboží, ideálně kosmetika, beauty care.

Náplň práce

  • hlavně marketingová strategie, kterou dokážete aktivně přebrat z HQ (čili nepeče se to úplně celé na českém trhu od základu), přizpůsobit aktivně s kolegy (pro oba trhy, jak ČR, tak SR. (Neříkám už podřízení, spíše je berte jako kolegy.)
  • vést lidi tak, aby dobře dělali svoji práci, měli veškerou podporu (od business analýz, průzkumu trhu, podporu agentur atd) a oni sami efektivně komunikovali s ostatními odděleními - trade marketingem, category managementem, salesem.
  • komunikace s manažery z ostatních oddělení, kteří na marketing navazují
  • ono de fakto zkušenému marketingovému manažerovi netřeba říkat náplň práce, dokáže si představit.

Co potřebujeme

  • VŠ vzdělání (ukončené magisterským či inženýrským titulem)
  • praxi v oboru na pozici velmi zkušeného senior branda s dlouhou praxí a s vedením týmu, nebo přímo marketingového manažera / ky v nadnárodní firmě
  • člověka, který ví, že výsledky se měří čísly
  • aktivní ŘP se předpokládá, k pozici náleží automobil k soukromému použití
  • angličtina na úrovni C1 a více, plynulá čeština či slovenština jako rodný jazyk
  • Excel a prezentace na výborné úrovni (práce s kontingenčními tabulkami)
  • aktivní osobnost, přirozený leader
  • ochotu cestovat
  • nástup co nejdříve, ale na dobrého člověka si firma ráda počká

Co firma nabízí:

  • benefity obvyklé na pozici, mzda přes 100 000,- (je na vás, abyste se ocenili dle praxe)
  • automobil k soukromému použití (a o parkování se firma postará, jde o zonu s omezeným parkováním
  • další benefity obvyklé v nadnárodní firmě (odměny dle výsledků, roční odměny, příspěvek na pojištění atd.)

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete podmínky, velice rádi uvítáme Váš profesní životopis v angličtině a v češtině (de fakto stačí anglická verze) na adrese chlumska at sevenreasons.cz, nebo použijte tlačítka odpovědět. Děkujeme

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura