Nabízíme:

- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-15 tis. měsíčně
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
- práci za využití počítače a internetu
- práce vedena z velké části z domova
- uplatnění pro muže i ženy
- možnost uplatnění na několika pracovních pozicích
- zaškolení na danou pozici
- možnost osobního, finančního a kariérního růstu
- možnost přestupu na hlavní činnost

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci, trpělivost, chuť se něco nového naučit, dobré pracovní návyky
- odpovídající časové možnosti, min. věk 21 let, zájem o zdravý životní styl

Pracovní náplň:

- sestavování programů klientům (redukce váhy, analýza stavby těla atd.)
- komunikace se zákazníky/klientský servis v oblasti wellness
- rozvoj firmy
- organizace obchodu

Není vhodné jako krátkodobá brigáda - upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci!

Společnost
Michaela Cziroková
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Datum práce
Datum práce: 15.1.2020 – 31.12.2021
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

773 008 156