Společnost PetCenter CZ s.r.o. je leadrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více něž 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

Brigáda na prodejně chovatelských potřeb

Chceš propojit lásku ke zvířatům s prací? Chceš si přivydělat a hledáš dlouhodobou brigádu?

Přidej se k nám a přijď nám pomáhat na naši prodejnu!

Co Ti nabízíme?

• Možnost dlouhodobé brigády - dle Vašich časových možností
• Zajímavou zkušenost z oboru
• Spoustu se toho naučíte z oblasti chovatelství i z oblasti prodeje

Jaká bude náplň Tvé práce?

• Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
• Odborné poradenství zákazníkům
• Práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
• Péče o zvířata na prodejně
• Čištění zvířecích ubikací
• Práce na pokladně

Co od Tebe očekáváme?

• Proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
• Dobré vystupování a spolehlivost
• Zájem o chovatelství
• Nasazení a chuť do práce
• Chuť prohlubovat své znalosti
• Plnoletost

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ošetřovatel/chovatel zvířat, Obchodní asistent, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 14.1.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Kateřina Fliegerová