V souvislosti s rozšířením týmu jazykové školy hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici koordinátora jazykových kurzů.

Náplň práce
- komunikace s klienty z řad firem
- organizace a koordinace jazykových kurzů ve firmách
- veškerá administrativní činnost spojená s logistikou kurzů
- přijímání zakázek a komunikace s potenciálními zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními jazykové školy
- komunikace s lektory ohledně výuky

Požadujeme:
- Dobré počítačové znalosti
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- Velmi dobrý time-management a organizační schopnosti
- Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Úvazek 15-20 hodin týdně
- Možnost osobního a profesního růstu
- Zajímavá a pestrá práce, získání cenných zkušeností a znalostí
- Prostředí moderní, úspěšné a stabilní firmy
- Práci v dynamickém a přátelském týmu
- Příjemné pracovní zázemí v centru Prahy
- Nástup možný ihned

Společnost
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.
Adresa
Na příkopě 988/31, Praha – Staré Město
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 3.2.2020 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel