HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Kontrola výrobků pomocí délkových měřidel
  • Evidence neshodné výroby
  • Zpracovávání protokolů o zkouškách a měřících protokolů

POŽADUJEME

  • Základy měření
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Uživatelská znalost obsluhy PC (Word, Excel)
  • Základy AJ/NJ výhodou ( nepovinné )
  • Flexibilita + ochota učit se noKým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost
  • 2-směnný provoz

NABÍZÍME

  • Práci v rámci silné a prosperující společnosti
  • Možnost seberealizace a rozvoje

Společnost
M E T E C H s.r.o.
Adresa
Věrovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.